Przegląd prasy

18 Stycznia 2021, 9:00 prasa
Szkoła bezpieczna "w miarę możliwości" - Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna - Od 18 stycznia wraca nauka stacjonarna w klasach 1-3.

Farmaceuci szykują się do szczepień pacjentów - Rzeczpospolita - Nowela umożliwiająca szczepienia farmaceutom i fizjoterapeutom może zostać podpisana jeszcze w styczniu.

Zapisują już na marzec, ale może się opóźnić - Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna - Po informacji o wstrzymaniu dostaw 330 tys. dawek szczepionki szpitale odwołały zaplanowane na ten tydzień zabiegi.

Blisko czy daleko, czyli targi o transport pacjentów - Dziennik Gazeta Prawna - Samorządowcy obawiają się o nieścisłości związane z przepisami dot. transportu pacjentów do punktów szczepień.

Moje odejście byłoby błędem - Dziennik Gazeta Prawna - Rozmowa z prof. Zbigniewem Gacionkiem, rektorem WUM nt. realizacji Narodowego Programu Szczepień na WUM, kontroli resortu zdrowia w uczelni oraz oczekiwanej przez ministra zdrowia dymisji.

UE wściekła na Pfizera? - Gazeta Wyborcza - Europejscy przywódcy oburzają się, że koncern farmaceutyczny Pfizer ogranicza dostawy szczepionki na koronawirusa.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz