Przegląd prasy

22 Stycznia 2021, 9:01 prasa

Szlabany na nowy wariant wirusa - Rzeczpospolita - Przywódcy 27 państw UE zdecydowali o nowej strategii na czas masowych szczepień. UE może wprowadzić ograniczenia na granicach wewnętrznych dla krajów najbardziej dotkniętych nowymi mutacjami COVID-19.

100 dni w maskach - Rzeczpospolita - Priorytety zdrowotne Joe Bidena na najbliższe 100 dni prezydentury.

Szczepionka zwalczy nowy szczep - Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza - Rząd planuje sieć badań nad nową mutacją koronawirusa, którą obecność w kraju potwierdziło w tym tygodniu prywatne krakowskie laboratorium.

Gdzie się podziała szczepionka Moderny - Gazeta Wyborcza- "W środę miały się rozpocząć szczepienia preparatem firmy Moderna, ale z 29. tys. dawek dostarczonych do Polski szpitale nie dostały ani jednej ampułki."

Chiny i WHO krytykowane za opieszałość - Gazeta Wyborcza- Skrót z raportu przygotowanego przez niezależny panel ekspertów odpowiedzialnych za zbadanie globalnej reakcji na epidemię.

Nasze zdrowie w rękach bandytów - Dziennik Gazeta Prawna - Międzynarodowe grupy przestępcza zbierają żniwa w czasie pandemii koronawirusa. "Fałszowane jest wszystko co można stosować przy walce z COVID-19: od leków, przez wyroby medyczne takie jak maski, po sprzęt szpitalny".

Celon pharma zaskoczyła rynek - Parkiet- WIG-leki był w czwartek najsłabszym indeksem sektorowym na giełdzie. To reakcja inwestorów na zapowiedź dużej emisji akcji. W planach jest pozyskanie ok 160 mln euro z 13 mln walorów.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz