Dziennikarka Polityki Zdrowotnej laureatką prestiżowego konkursu Dziennikarz Medyczny 2020 r.

22 Stycznia 2021, 13:59

Beata Pieniążek-Osińska została nagrodzona w konkursie "Dziennikarz Medyczny 2020 r." organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy dla Zdrowia.

Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia przyznaje nagrody w kategorii głównej za artykuły internetowe, audycje radiowe, programy telewizyjne i artykuły prasowe. W każdej z nich za swoją pracę i zaangażowanie wybierany jest Dziennikarz Medyczny Roku oraz laureaci nagród i wyróżnień.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 22 stycznia wyjątkowo podczas specjalnej konferencji online.

Beata Pieniążek-Osińska została nagrodzona w konkursie "Dziennikarz Medyczny 2020 r." za artykuły internetowe. Jej teksty docenione zostały przez 6-osobową kapitułę. Połowa jej członków to reprezentanci służby zdrowia. Trzech kolejnych - to przedstawiciele Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia. To właśnie ta organizacja co roku przyznaje nagrody.

Beata Pieniążek-Osińska została doceniona w kategorii publicystyka internetowa i zajęła II miejsce ex aequo w konkursie na Dziennikarza Medycznego Roku 2020 w kategorii internet. 

Ogólnopolski Konkurs Dziennikarz Medyczny Roku organizowany jest przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. W rywalizacji biorą dziennikarze zajmujący się tematyką zdrowotną. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: prasa, radio, telewizja i internet. Celem konkursu jest promowanie zdrowego trybu życia i edukowanie społeczeństwa na temat chorób cywilizacyjnych.

 

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz