Przegląd prasy

25 Lutego 2021, 9:00 prasa
Dobity przez wirusa region znów się zamyka, czekając na szczepionki - Dziennik Gazeta Prawna - Minister zdrowia poinformował o przywróceniu obostrzeń w regionie woj. warmińsko-mazurskiego.
 

Mamy już stan wyjątkowy w demografii - Dziennik Gazeta Prawna - 2020 r. był trzecim najgorszym rokiem od II WŚ jeśli chodzi o liczbę urodzeń, ten może być jeszcze gorszy.

Będzie trudniej nabić seniora w butelkę - Dziennik Gazeta Prawna - Z końcem maja wchodzi w życie rozporządzenie o wyrobach medycznych (MDR). Od teraz urządzenia "zdrowotne" będą mogły być reklamowane tylko, jeśli uzyskają notyfikację.

Jeśli przyłbica to tylko z maseczką - Gazeta Wyborcza- Zakaz zasłaniania nosa i ust szalikami, kominami, chustami czy bandanami. Można nosić przyłbice, ale jednocześnie z maseczką ochronną.

Trzecia fala zapycha szpitale w Polsce - Gazeta Wyborcza - Nadejście kolejnego uderzenia koronawirusa widać na każdym kroku. W szpitalach zaczyna brakować miejsc dla pacjentów covidowych.

Synektik kontynuuje poprawę rentowności - Parkiet - Synektik przedstawił wyniki za I kwartał roku obrotowego 2019/2020.

Technologie w walce z pandemią - Rzeczpospolita - Skrót z debaty "Rzeczpospolitej" poświęconej systemom sztucznej inteligencji wspomagające procesy decyzyjne w warunkach epidemii. Materiał przy współpracy z UKSW.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz