Premier Mateusz Morawiecki przyjmie szczepionkę przeciw COVID-19 od AstraZeneca

20 Kwietnia 2021, 13:01 premier mateusz morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zgodnie z harmonogramem, zarejestrował się na szczepienie przeciw COVID-19. Premier przyjmie preparat przeciw COVID-19 od AstraZeneca.

Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika - 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest! Szczepionka - Astra Zeneca - już na mnie czeka - napisał na swoim Facebooku premier Mateusz Morawiecki. - Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie - czytamy.

Wielu z Was pisało, że powinienem to zrobić wcześniej. Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie. Najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu - napisał premier. - Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy - czytamy.

Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę - jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej.#SzczepimySię - niech wróci normalność! -czytamy na profilu Facebook premiera.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz