Adam Niedzielski objęty ochroną. Do jego bloku wtargnęła grupa osób

24 Maja 2021, 9:11 adam niedzielski minister zdrowia

W piątek grupa osób wtargnęła do bloku, w którym mieszka Adam Niedzielski, naruszając jego prywatność. W sobotę wieczorem minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że dostał ochronę.  

Warszawska policja w piątek przed godz. 20 otrzymała zgłoszenie od ministra Niedzielskiego o tym, że "pod jego miejscem zamieszkania zebrała się grupa osób, które zachowują się wobec niego natarczywie". Kiedy na miejsce zdarzenia udali się policjanci, grupa osób oddaliła się od mieszkania ministra.

Portal TVP Info podał w sobotę, że kilkanaście osób naruszyło prywatność ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Grupa osób wtargnęła do bloku, w którym znajduje się prywatne mieszkanie ministra. - My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj, nie raz, nie dwa - miał grozić jeden z mężczyzn. 

Minister odniósł się do całego zdarzenia na swoim koncie Twitter.

-Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i współczucia dotyczące wczorajszej sytuacji. Zostałem objęty ochroną. Podjęte zostaną również kroki prawne. Bezmyślna agresja nie może zdominować naszego życia publicznego i pozostać bez reakcji - napisał Adam Niedzielski na Twitterze.

W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz