Ministerstwo Zdrowia uspokaja świadczeniodawców i pacjentów korzystających ze świadczeń pozaszpitalnej wentylacji mechanicznej - pieniądze na nadwykonania są i znajdują się już w puli NFZ za zgodą ministra finansów.
Nasza dzisiejsza
W popularnym serwisie społecznościowym zapewnił, że środki na zapłatę nadwykonań z 2018 roku znajdują się w puli pieniędzy przekazanej do Narodowego Funduszu Zdrowia za zgodą Ministerstwa Finansów.
- Pacjenci nie powinni mięć powodów do obaw- zapewnił wiceminister.
Środki na zapłatę https://t.co/h1kdALoX3P. tych nadwykonań znajdują się w puli przekazanej do @NFZ_Centrala za zgodą @MF_GOV_PL Pacjenci nie powinni mieć powodów do obaw. https://t.co/G2lyTMD10l
— Janusz CieszyńskiChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!